Noc Muzeów maj 2010

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #353 przez jeanny
WOW! Jestem w szoku! Na początku studiów miałam na któryś ćwiczeniach z geologii wyjście do tegoż muzeum i muszę przyznać, że nie zrobiło ono na mnie większego wrażenia. Faktem jest również to, że geologia nigdy nie była moja wielką pasją ;) ale z samej ciekawości wybiorę się jeszcze raz i zobaczę!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
14 lata 2 miesiąc temu #345 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Noc Muzeów maj 2010
Muzeum ewoluuje. Kiedyś była to sucha ekspozycja. Od czasu nowej kierowniczki coś ruszyło się w dobrym kierunku. Noce Muzeów dają bodziec aby przebić konkurencję zza muru czymś ciekawym. Po Meteorytach i Jaskiniach czas na coś interaktywnego.
Niestety - nie mamy na tyle środków aby wykonać "pokój z trzęsieniem ziemi" ale kiedyś... być może...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #332 przez jeanny
Nie wiedziałam, ze macie tam takie symulacje! Tylko z okazji "Nocy Muzeów" będzie można coś takiego zobaczyć czy na co dzień również gwarantujecie takie atrakcje?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
14 lata 2 miesiąc temu #235 przez
Noc Muzeów maj 2010 was created by
Jak co roku, w maju odbędzie się Noc Muzeów. Nasze muzeuem (Geologiczne PAN, ul Senacka 3) przygotowuje pokaz eksperymentów związanych z szeroko pojętytmi naukami o Ziemii. Będzie można własnoręcznie wyzwolić mini-tsunami, wpakować rękę w tornado, spowodować "stołowe trzęsienie ziemii" itp.
Poszukuję osób chętnych do pomocy od godz 18 tej w piątek 14 maja do c.a. 1 szej. Chodzi o "asystowanie" zwiedzającym, zwłaszcza dzieciom podczas zabawy.
Thx from the mountain!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.580 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com