Częstochowa: opłaty dla pielgrzymów i turystów?

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #2441 przez Serwer01
Widzę drodzy koledzy i koleżanki że w Gnieźnie nie byliście dawno (w wakacje za popatrzenie na słynne drzwi chcieli 20zł;) -Mama nawet zdjęcie (obwieszczenia) - drzwi zobaczyłem w sklepie z pamiątkami :) ) (20 zł to całodniowe wyżywienie podczas mojej wyprawy) -(przepraszam za wyrażenie ale to po prostu debilizm polski)
Ostatnia13 lata 3 miesiąc temu edycja: Serwer01 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #2440 przez Bami
Z tego co dobrze zrozumiałam z przekazu w telewizji, to nie kościół chce wprowadzić tę opłatę ale politycy...
To jest śmieszne i żałosne za razem! Nie dość, że człowiek chce pojechać w celu religijnym, to jeszcze musi za to płacić...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #2387 przez BALKANDRIVER
Kapitalizm, Panie, kapitalizm...
A ta cała ideologia o miłosierdziu, sercu, etc., to...
Ale ja też się nie znam, bom średnio praktykujący.

Kiedyś rzeczniczka krakowskiego MPK stwierdziła, że taboru będzie co prawda mniej, ale to w trosce o poprawienie jakości usług i wygody pasażerów... ech, te genialne pomysły.

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 4 miesiąc temu #2385 przez
Nie wiem jak to się ma do zasad ekonomii, ale ja mam mieszane uczucia.

Władze Częstochowy rozważają wprowadzenie opłat dla pielgrzymów (rmf24.pl)

Chcemy, aby do Częstochowy przybywało więcej pielgrzymów i turystów niż do tej pory.

W jaki sposób ma w tym pomóc podniesienie kosztów wizyty w tym mieście, ale być może się nie znam...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.478 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com