GPS

  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #2772 przez
Replied by on topic Odpowiedź:GPS
Po pierwsze podaj model. Garmin 60c? 60cs? 60csx chyba nie?
Garminy bez 'x' nie są widoczne dla komputera jako pamięć masowa i musisz użyć oprogramowania typu MapSource. Krótkie poszukiwanie via Google: www.garniak.pl/viewtopic.php?f=3&t=8379
Co do podręcznika - w 5 minut nic (poza angielskim) nie znalazłem.
www.google.pl/search?hl=pl&safe=active&c...=f&aqi=g-s2&aql=&oq=

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2771 przez Serwer01
Replied by Serwer01 on topic Odpowiedź:GPS
Ma ktoś instrukcję obsługi po polsku??? (skany,wersję elektroniczną? )

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2685 przez Serwer01
Replied by Serwer01 on topic Odpowiedź:GPS
kupiłem 60-tkę (podstawową) obsługę opanowałem w 3 godzinki (od 0 do wyznaczanie kierunku i zmiany opcji (kompas;satelity;dane;ślad drogi;no i gry sprawdziłem:) ) ) ; nie mogę tylko połączyć kompa z garminem nie za bardzo wiem dlaczego... - dzięki za podpowiedź fajny sprzęt...puki co zadowala w 99% :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 2 miesiąc temu #2642 przez
Replied by on topic Odpowiedź:GPS
Poszukaj jakiejś używanej 60-tki. Te bez "x" powinny być około 300 zł. To b solidny sprzęt, mam taką jedną "na wszelki wypadek" i bardzo sobie chwalę.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2641 przez Serwer01
GPS was created by Serwer01
Witam ma ktoś przypadkiem GPS "Garmin Etrex H" chciałbym dowiedzieć się jak się sprawuje, i co jaki czas zapisuje trasę i czy można to jakoś ustawić , czy jest w miarę czytelny w obsłudze...


Jak ktoś zna jakiś dobry GPS turystyczny z wymiennymi bateriami w cenie do 300zł będę wdzięczny za namiary...


potrzebuję zapis trasy , miejsce w którym się aktualnie znajduję i dobrze by było mieć kompas w nim (choć niekoniecznie).

z góry dzięki za pomoc...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.500 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com