KONIEC D-DAY HELL!!!

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #721 przez Albin
KONIEC D-DAY HELL!!! was created by Albin
Rekonstrukcja - parada znana od 4 lat pod tą nazwą i organizowana przez niżej podpisanego jej pomysłodawcę - nie odbędzie się!

Znaleźli się ludzie, którzy podstępem i niehonorowym wyczynem, wykorzystując zaufanie pierwotnego organizatora zdołali przekonać miasto Hel do swojej koncepcji wydarzenia komercyjnego. Z przykrością muszę wyznać, że po 4 latach trudów i wysiłku kiedy impreza stała się ważna i zauważalna na zewnątrz - zabrakło w niej miejsca dla jej autora, osoby, która poświęciła jej wiele czasu, własnych środków, urlopu i zdrowia. Górę wzięły komercyjne i promocyjne dążenia, handlowe interesy i obietnice fałszywych pasjonatów! Lojalność, szacunek dla pomysłu wydarzenia i włożonego w jego realizację wysiłku, pasja i hobby - przegrały na całej linii!
dday hell koniec
Wygrała za to bezczelność i brak przyzwoitości. Miasto wspólnie z niejakim Panem Bierem (specjalistą od przejmowania udanych projektów) planuje przeprowadzenie imprezy typu "military", która ma zastąpić "D- DAY HELL". Pomysłem i klimatem oraz swoją nazwą ("D- DAY HEL" - przez jedno "L") czerpie nielojalnie z praw autorskich, pomysłu i dorobku jej pierwotnego organizatora. To oburzające i niehonorowe zachowanie!

Dlatego oświadczam, że z tegorocznym wydarzeniem, planowanym przez miasto i fundację Pana Biera nie mam nic wspólnego i proszę mnie z nim nie kojarzyć. Piszę te słowa z żalem a nie satysfakcją - dla jasności.

Tegoroczna V edycja miała być w zamyśle niżej podpisanego widowiskiem rekonstrukcyjnym o najwyższym poziomie, także przy uwzględnieniu akcentów związanych z okrągłą rocznicą dnia Wojska Polskiego, które z tematyką D- DAY. wiele łączy!

Wszystkie pomysły, scenariusze akcji, nazwa widowiska i jego klimat są dziełem grupy pasjonatów rekonstrukcji z niżej podpisanym na czele i żadna ręka tego nie przekreśli ! Panie Bier niech Pan przyjmie to do wiadomości ! Są zasady i sprawy cenniejsze niż komercja i chęć zarobku ! Nie można tak bezczelnie korzystać z cudzych pomysłów oraz wykorzystywać zaufania, którym Pana obdarzono ! Mam prawo o to się upominać - nie tylko w swoim imieniu. Powołałem i zorganizowałem to przedsięwzięcie, poświęciłem mu wiele pasji, czasu i środków!

Wszystkim uczestnikom i widzom edycji 2006 - 2009 mówię dziękuję i do widzenia na ścieżkach pasji!

Piotr Godzina
Twórca i organizator czterech edycji "D-DAY HELL - parady historii"

www.gohel.pl/portal.php?aid=news&news=12706224194bbc28d3cbb4f

skąd ja to znam ........

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.399 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com