Bacowka na Rycerzowej poszukuje pracownika.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #10002 przez Albin
Bacowka PTTK na Rycerzowej poszukuje pracownika. Zainteresowanych prosimy o kontakt (tel. 606 436036 lub mail: rycerzowa1@gmail.com).

Tak wygląda schronisko w zimie. Zdjęcia zrobione w trakcie naszej imprezy na rakietach śnieżnych
klubpodroznikow.com/spotkania-i-zloty-po...owy-rycerzowa-201102
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #10335 przez Albin
PRACOWNICY POSZUKIWANI...
Bacówki PTTK na Maciejowej oraz Rycerzowej poszukują pracowników. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 18 4475729 (Maciejowa) oraz rycerzowa1@gmail.com (Rycerzowa).

www.maciejowa.pl/
Schronisko PTTK na Maciejowej położone jest na południowy wschód od Rabki-Zdrój przy czerwonym szlaku turystycznym prowadzącym na Stare Wierchy i Turbacz. Zbudowano je na Polanie Przysop na wysokości 852 m n.p.m. nieopodal granicy Gorczańskiego Parku Narodowego. Przy dobrej widoczności ze schroniska rozciąga się wspaniały widok na Tatry i Babią Górę.


www.rycerzowa.pl/
Zimą najłatwiej dotrzeć z Soblówki szlakiem czarnym, drogą transportową (szlakiem rowerowym oznakowanym żółtymi słupkami).Jest ona często przedeptana przez nóżki lub przejeżdżana przez samochód albo skuter śnieżny, który ubija śnieg co bardzo ułatwia dojście nawet w trudnych warunkach.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia9 lata 1 tydzień temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.482 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com