Ankieta nurkowa:))

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4250 przez solodusia
Ankieta nurkowa:)) was created by solodusia
Witam! :)
Nazywam się Anna Sołoducha i jestem studentką II roku stacjonarnych studiów magisterskich na kierunku Geografia- specjalność Geografia regionalna i turystyka, na Uniwersytecie Wrocławskim. Przeprowadzam badania ankietowe na potrzeby mojej pracy magisterskiej o temacie:
"Współczesny obraz turystyki podwodnej na świecie, w świetle badań ankietowych wśród jej uczestników i literatury przedmiotu." Byłoby mi bardzo miło, jeśli wypełniliby Państwo moją ankietę, ponieważ jest to trzon mojej pracy magisterskiej i bardzo mi na tym zależy :) Ankieta jest całkowicie anonimowa. Z góry dziękuję za pomoc i jako płetwonurek- życzę wszystkim cudownych, podwodnych krajobrazów, tajemniczych głębin i szczęśliwego wynurzenia :) Pozdrawiam

moje-ankiety.pl/respond-15948.html

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.543 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com