Nowy sklep Moko poszukuje testerów sprzętu

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5557 przez zkarola
W maju miało miejsce otwarcie nowego sklepu górskiego w Krakowie. "Moko" mieści się na ulicy Zblikiewicza , doskonale znanej wytrawnym turystom, gdyż właśnie tam od niepamiętnych czasów znajdowały się sklepy ze sprzętem sportowym. Nawiązując do tradycji poprzedników, właściciele pragną jednak wprowadzić nową jakość w handlu odzieżą i sprzętem górskim.

A może masz ochotę zostać testerem marki Marmot i otrzymać 30 % rabatu na śpiwory Wave? Firma Marmot za pośrednictwem swojego firmowego sklepu Moko z Krakowa, zachęca bowiem do wzięcia udziału w testach syntetycznych śpiworów Wave. Oferta dotyczy Wave 0, I, II, III, IV zakupionych w sklepie Moko i trwa do wyczerpania zapasów.

Linia tych śpiworów od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i jest uznawana za jedną z najlepszych kolekcji wśród śpiworów z syntetycznym wypełnieniem, zachęcamy zatem do wzięcia udziału w niecodziennej akcji. Każdy z testerów otrzyma formularz z pytaniami o czas trwania testów, miejsce, właściwości termiczne, odporność na wilgoć, wagę i pakowność, który po okresie 3 miesięcy będzie mógł zwrócić do sklepu. Na ich podstawie Moko odda równowartość 30% zakupionego śpiwora.

Więcej informacji na stronie: www.e-moko.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.452 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com