Kaziu wrócił z Chin - powitanie w Starym Porcie

  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #1219 przez
Żyję, żyję...
A że w większości jednak poza internetem, dlatego dopiero teraz się zgłaszam.
Co do plaży - szukałem Was, ale mi się gdzieś zawieruszyliście. Mimo wszystko wygląda na to, że wyszedłem zaraz za Wami. Z gitarą!... ;-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1216 przez Kominiarz
Ja żyję!!! :laugh:
No to ładnie pobalowaliście na plaży...a Raffee i jego gitara to gdzie się podziali??? :laugh

To admin jak rozumiem już na plaży mieszka? w sumie to całkiem niezła miejscówka... :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1213 przez Albin
Wszyscy żyją? meldować się po kolei :laugh: miało być delikatnie a jak zwykle poszło grubo :woohoo: w Starym Porcie było klaskająco i śpiewająco w kilkanaście osób ale prawdziwa impreza zaczęła się dopiero na plaży ... eh....dzisiaj powtórka z rozrywki w jeszcze większym gronie. jako ostatni wyszliśmy koło 4 rano ale gdzieś nam się kilka osób po drodze zawieruszyło że o Raffeem i jego gitarze nie śmiem wspominać...
aha, jeden barman wylądował w nocy w szpitalu o tak pokazowo otwierali butelki że zerwał cały paznokieć więc w okrojonym składzie dzisiaj muszą poradzić sobie z jeszcze większym tłumem przy barze bo na facebooku czeka ok. 3 tys. chętnych na wejście. rollbary naprawione i piwo będzie także lane na plaży poza barem głównym.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1201 przez Kominiarz
To kto przyjdzie pierwszy to rezerwuje nam stolik w Starym Porcie. Proponuję nie zmieniać już miejsca bo wiele osób zjawi się w różnych godzinach więc żeby nie biegali między Portem a plażą :laugh:

Ahoj - do zobaczenia!!!!!!!!!!! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #1200 przez
Trzeba by tylko zarezerwować, bo tłok może być konkretny.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1199 przez moonjava
W Porcie, oprócz sali na występy, są jeszcze 3 inne pomieszczenia, gdzie można spokojnie pogadać.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.627 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com