Noc spadających gwiazd

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3515 przez Edith_84
A ja proponuję moje strony rodzinne ;)
Babia Góra, jak tylko pogoda dopisze można wybrać się na wschód słońca z wcześniejszą obserwacją tego spektaklu.
I to jest pomysł!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3511 przez piotrekpichor
Ja pamiętam zeszłoroczną noc spadających gwiazd...nie pamiętam ile każdy z nas naliczył... mi się udało do 20 chyba dojść -marny wynik, nie ma się czym chwalić :P ale za to miejsce w którym można było to doświadczyć - Beskid żywiecki i Stryszawa (bardzo mała choć malownicza wieś) napawała radością i dumą. Jakby nie było....góry, więc zawsze trochę bliżej nieba ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3506 przez zkarola
Aaaa racja Rozsypaniec, no to może właśnie tam ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3505 przez Albin
10-14 sierpnia to Rozsypaniec w Bieszczadach i jak co roku wraz z kilkunastoma tysiącami osób tam się wybieram a w połączeniu z muzyka będzie jeszcze romantyczniej :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 8 miesiąc temu #3503 przez
Ja do Was dołączę pewnie gdzieś w Bieszczadach. :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3501 przez zkarola
Oj tak trzeba pomyśleć o tym:) Modny Kraków również chce się włączyć w spólną noc i proponują jakieś ognisko połączone z obserwacją spadających gwiazd! A więc kwestia do omówienia:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.554 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com