Ultramaratańska przyjaźń

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #12685 przez BeataF
Gordon Gekko mawiał: „Jeżeli chcesz mieć przyjaciela, kup sobie psa”. Dodałabym, że może wystarczy przytulić psa, a przyjaźń gwarantowana. Dwóch facetów - jeden dwunożny, drugi czterołap. Oboje wkładają w tę relację znacznie więcej niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Niecodzienne spacery i wspólne treningi, które są częścią przygotowań do biegów ultramaratońskich. O kim mowa? Filip Bojko i jego psiak Eto. To wyjątkowy duet, który ma na koncie niejeden górski bieg. A kilka dni temu dołożyli do kolekcji kolejny ultramaratoński dystans, kończąc wspólnie Zimowy Ultramaraton Karkonoski.

Czarny skórzany nos. Cztery łapy i stalowe wręcz mięśnie – to najprawdopodobniej jeden z najlepiej wybieganych psów w Polsce. Charakter przyjaciela, dla którego pan stał się prawdziwym przewodnikiem stada. Być może nie tylko dla czarnego mieszańca labradora imieniem Eto, ale i dla grona biegaczy, których Filip przyciąga podobnym, bo bardzo przyjaznym charakterem. Mówi się, że właściciel upodabnia się do psa, a może odwrotnie - pies do właściciela. Pewne jest jedno: to najlepiej skomponowany biegowy duet wśród polskich ultramaratończyków.

treningbiegacza.pl/utlramaratonska-przyj...ic-sie-biegowa-pasja

Świetni są, widziałam reportaż w telewizji! Nic tylko pogratulować i troszkę pozazdrościć. Każdy by chciał mieć takiego towarzysza chociaż... ostatnio podczas biegania przyczepił się do mnie bardzo wesoły beagle czyt. bigiel :) i biegł ze mną parę km, dla mnie było to trochę stresujące bo nie było gwarancji, że będzie biegł chodnikiem a ruch był spory na trasie :)
Ostatnia9 lata 1 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.514 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com