Piotr Hercog i jego mega goście w Tatrach

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #13290 przez Albin
Wędrując po Tatrach spotykam wielu fantastycznych ludzi, ale to co zobaczyłem w środowe przedpołudnie podchodząc na Świnicę, wbiło mnie na maxa :laugh: Ultramaratończyk Piotr Hercog trenujący w Tatrach to jeszcze jakoś w miarę normalnie, ale gdy podbiegł bliżej nie wytrzymałem :woohoo: Cześć Piotrek !!!! no i się zaczęło. Dłuższa pogawędka, wspólne fotki, uściski i....
Jak się okazało, Piotrek pokazywał swoim kolegom nasze Tatry, a z nim biegli:
JOKIN LIZEAGA, wybitny baskijski biegacz górski, Gotzon i Alex Txikon "Tikowski" który jest w następny w kolejce by stać się jednym z "naszych" wspinaczy - himalaistów :woohoo:
. .
nie mogłem się oprzeć by nie zrobić sobie z takimi sławami wspólnej foty
Była z nami dziennikarka Renata Kijowska (Fakty TVN) której mąż biega z Piotrem, i ona także byłą mile zaskoczona

Piotr Hercog:
Uczestnik kilkudziesięciu zawodów multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie, m.in. AbuDhabi Adventure Challenge, Adventure Race World Championship, AR Series. Od 2008 specjalizuje się w biegach górskich ultra, gdzie czołowe miejsca zajmował w takich biegach jak: UTMB, Ultra Trail Majorka, Transvulcania, Gore-Tex Transalpine, TransGranCanaria, UTMF. W Polsce trzykrotny rekordzista Biegu Rzeźnika oraz częsty bywalec podium w innych biegach górskich.
więcej o Piotrze:
gdanskifestiwalgorski.pl/?piotr-hercog,157

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia8 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.503 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com