Klubowy maratończyk na trasie w Berlinie

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #13591 przez raven
Bravo i dla Pawła i Beti. Przebieg trasy Tour de Cracovia znam, często jeżdżę na rowerze w tych okolicach, są podjazdy a trzy pętle to jest dobry "wyryp". Szacun i oby przyszły rok był owocny, tylko musimy się klubowicze zastanowić, jak wyregulować Jej orientację w terenie ;)

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #13587 przez BeataF
W tym roku start i meta są pod Tauron Arena Kraków.

Gratulacje dla Pawła za życiówkę :)

I za Ironmena w Gdyni tzn Triathlon! to jest dopiero wyczyn, skubaniec był 152 na 1816 osób!!! :ohmy:

Ja to mu mogę buty czyścić ;)

Bieganie po płaskim mnie nudzi więc zobaczymy jak będzie w biegach górskich lub wyścigach rowerowych.

Dzisiaj brałam udział w Tour de Cracovia, 3 pętle po ok 19 km + 37 od siebie z domu. Dojechałam 268 czyli ostatnia! :) ...ale wystartowało ponad 360 osób więc 100 nie dojechała, a kobiet dojechało tylko 17. i oczywiście nie nazywałabym się tak jak się nazywam gdybym się nie zgubiła więc jestem jakieś 10 minut w plecy!!! ;)

Wyścig był typowo kolarski tzn wypasione szosówki i goście odpowiednio ubrani ale za to to ja wzbudzałam zainteresowanie na trasie bo jechałam na rowerze trekingowym i w dodatku miałam sakwy na bagażniku! :laugh: ;)

Ale niesamowite było uczucie kiedy mijał mnie rozpędzony peleton! Gdzieś słyszałam,że oni jadą jak rozpędzony pociąg pospieszny ale nie zdawałam sobie sprawy jaki to jest pęd powietrza i jakie to wydaje efekty dzwiękowe kiedy cię mija! Zjeżdżając z góry nagle kilkanaście osób zaczęło krzyczeć UWAGA! nie wiedzałam o co chodzi bo oprócz tego UWAGA nie było słychać że coś jedzie a potem minął mnie pociąg pospieszny :laugh:

Zobaczymy co przyniesie przyszły rok i gdzie uda się wystartować.
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #13575 przez Albin
Nasz klubowicz Paweł Grzegorczyk po maratonie w Berlinie:

"Marzyłem o 2:49 a zrobiłem 2:47. Teraz jeszcze półmaraton w KRK i odpoczynek :)
Piękna atmosfera, około 1mln na trasie, nogi i adrenalina czł. niosła, przygotowany wspaniale, to oprócz nowojorskiego najlepiej zorganizowany maraton na świecie".

a Paweł G. i Beata F. to nasi klubowi reprezentanci "twardziele" biegowi :)
Szykujemy klubowy doping na Krakowski Półmaraton ! 24 października 2015 start z Rynku Głównego w Krakowie
zapisy.zis.krakow.pl/event/1


.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.527 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com