Krakowskie ścieżki biegowe

Więcej
14 lata 5 dni temu #950 przez luna
Znalazłam :).
Najnowsze informacje na temat terminów zajęć na ścieżkach - biegi oraz Nordic Walking!

www.azs-awf.pl/content/view/178/31/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 miesiąc temu #670 przez
aha ale wiesz na awf napewno dalej biegaja bo nas wykladowcy zachecali do tego i nawet sam ich raz widzialem:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #655 przez luna
Lokalizacje znam, ale rzecz w tym, ze kiedyś były w sieci piękne informacje z godzinami treningów, a teraz nie ma. I gdzieś mi się obiło o oczy, że inicjatywa Nike się zakończyła. I stąd moje pytanie właśnie o te treningi z trenerami, bo to była fajna rzecz.
Co nie oznacza, że sobie nie trenują dalej jakieś grupy albo indywidualsi :) Na gołych nóżkach albo na nóżkach w rolkach ;)
Ostatnia14 lata 1 miesiąc temu edycja: luna od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 miesiąc temu #631 przez
ja wiem ze sciezki sa w parku pilotow przy awf i treningi sa chyba w pon kolo 18 a poza tym sciezki sa na bloniach i na bulwarach wislanych i teraz juz pewnie wzanwiaja treningu po zimie:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 miesiąc temu #630 przez
admin napisał:

Ja dam sie namówić na rolki.... nie wiem czy to dobry moment na naukę ale to za mną chodzi .... :unsure:


Susponsorium i ochraniacz pupy posiadasz?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #608 przez Kominiarz
Nooo, u kogo brak u tego brak :laugh:
Biegi czy rolki - dla każdego coś, możemy się jakoś w lecie umawiać na takie rekreacyjne sesyjki :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.986 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com