Nowa baza podróżniczych wyzwań :)

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #10528 przez Tovky
Jak my jeździmy samochodem to mamy takie roczne ubezpieczenie assistance od Startera na Europę, zawsze gdzieś się wyskoczy a to do Czech a to w dalszą podróż.

Widziałem, że oni tez wprowadzili teraz polisy na podroży więc może coś tam od nich też weźmiemy. Ogólnie jak jedziemy na porządnego tripa za granice to to zawsze coś bierzemy ekstra.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu #10497 przez
Jesli chodzi o zdrwotne ubezpiecznie to Karte Europejską warto mieć przy sobie: www.ubezpieczeniaonline.pl/a/jak-uzyskac...-zdrowotnego/10.html

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #10494 przez meks
Ja dopiero zaczynam przygodę z wyjazdami zaganicznymi, dlatego pytanie czy wykupujecie jakies specjalne dodatkowe ubezpieczenia na wyjazd jak jestescie w UE

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #10331 przez Alekssandra
Czołem Podróżnicy ;)
Niedługo startuje nowy portal podróżniczy TripGenerator.pl, który będzie dawał sporo ciekawych możliwości np. będzie można wrzucać własne plany wycieczek, generować swoją trasę i uzyskać dostęp do interaktywnego przewodnika. Poza tym będzie można dopasować lot, hotel, ubezpieczenie, sprawdzić jakie pomysły mają inni.
Działa już strona na fb - lajkujcie, za chwilę będą ekstra konkursy na start: www.facebook.com/pages/Tripgenerator/60777655263438
Docelowo strona portalu tutaj tripgenerator.pl/

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Ostatnia10 lata 1 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.546 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com