tanie loty - wyszukiwarka lotów

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5862 przez sunrise
ja korzystam z momondo.com, polecam!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #5843 przez
E tam marketing szeptany - ściema po prostu ;),
wystarczy zobaczyć na ilość postów tych "osób"... nie zdziwiłbym się gdyby miały to samo IP... :P
Ostatnia11 lata 10 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5830 przez martagr
hmm..... właśnie skorzystałam z "taniej przeglądarki lotów" zakres cen jest tak ustawiony (bez możliwości zmiany na mniej) że najtańszy lot może być za 530 PLN - to nie są tanie loty :unsure:
Szukałam w terminie w którym wiem że bilet jest za ok. 250 PLN..... zgadzam się z przedmówcą ... marketing szeptany .....

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5823 przez crk
Marketing szeptany rulez :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #4777 przez lolek89
wiem tez tak miałam wcześniej i znajomy się ze mnie śmiał, że niepotrzebnie się męczę, bo przecież jest taka strona, gdzie wszystko można znaleźć i zarezerwować w jednym miejscu :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #4723 przez
ciekawe rzeczy tu piszecie, ja do tej pory jak jechałam gdzieś ze znajomymi tanimi liniami lotniczymi ofc to ciężko to było wszystko zgrać i trochę było grzebania w necie i oczywiście wszystko było na mojej głowie :P jak następnym razem będę planował jakiś wyjazd to będzie duze ułatwienie, dzięki za info!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.564 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com