Nowy sposob podrozowania

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9234 przez carinka77
witam wszystkich jak widze nie podroznikow,tylko moderatorow/ korektorow wypowiedzi zamieszczonych :)
chcialam tylko zamiescic info dla tych co chcieliby podrozowac w realu nieco czesciej i nieco taniej, fakt faktem prezentacja jest za egzaltowana i za dluga, co nie zmienia stanu rzeczy ze przedstawia wg mnie nowe mozliwosci podrozowania i zarabiania, pozdrawiam wszystkich Podroznikow!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #9233 przez kkasiek4
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoją wypowiedź, ale przecież gdyby ktoś nie był zalogowany to nie miał by możliwości pisania na forum. carinnka77 zarejestrowała się 2. 09 br. a wiec jak to określiłeś wstąpiła do społeczności - mogła wszystko dostrzec :)

dzień dobry było- fakt- przepraszam moje niedopatrzenie :blush:

Balkandriver znaków diakrytycznych sie nie czepiaj, z pewnych źródeł wiem że z bardziej kolorową pisownią dajesz sobie radę :side:
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9231 przez BALKANDRIVER
kkasiek4 napisał:

Po pierwsze to do wątku komercyjnego z tym.

Ano właśnie, ale by to zrobić, należy się zalogować, czyli wstąpić do Społeczności, co nie przeszkadza niektórym "wpaść" na Forum dla 1 wpisu.
kkasiek4 napisał:

Po drugie to pisała już o tym Marzena

Jak wyżej - nie zalogowany nie widzi. Aby uwidział, trzeba itd....
kkasiek4 napisał:

po trzecie to balkandriver doda o dzień dobrym

Tu akurat carinka77 się wybroniła - "witam wszystkich lubiacych podroze!" - jestem usatysfakcjonowany :) , chociaż ...
... zero polskich znaków diakrytycznych!!! FUJ !

Plus - narrator prezentacji mówi już po polsku, z polską dykcją!
Minus - amwayowski klimat nadal pozostał, a czas zaangażowania słuchacza jest zaaaa długi.

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9228 przez kkasiek4
Po pierwsze to do wątku komercyjnego z tym.
Po drugie to pisała już o tym Marzena www.klubpodroznikow.com/forum/54-wtki-ko...lski-24082013-wrocaw
po trzecie to balkandriver doda o dzień dobrym :P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #9227 przez carinka77
witam wszystkich lubiacych podroze!
w sierpniu w Polsce pojawil sie Word Ventures, firma znana i uznana na swiecie od 2005r. daje dostep do przegladarki internetowej gdzie wyszukasz wycieczki, loty, hotele etc tyle ze znacznie taniej ! a jesli znajdziecie cos tanszego zwracaja 150% kosztow, osobiscie tego doswiadczylam :) zapraszam do ogladniecia video z wiecej info

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.563 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com