Prasa Podróżników

Wiadomość od współzałożyciela i dyrektora generalnego BlaBlaCar

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #15355 przez Albin
Wiadomość od współzałożyciela i dyrektora generalnego BlaBlaCar

Od początku naszej działalności jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, co można osiągnąć dzięki wspólnocie, w której liczy się wzajemna pomoc. Dziś bardziej niż kiedykolwiek ważne jest to, że nasza społeczność pozwala milionom osób dojeżdżać do bliskich, do pracy czy do szkoły w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

Wspólne przejazdy minimalizują liczbę osób, z którymi podróżni mają kontakt, co sprawia, że jest to preferowana forma transportu. Dlatego też od czerwca tego roku aż 25 milionów podróżnych skorzystało z usług BlaBlaCar, a kierowcy otrzymują więcej próśb o rezerwację niż kiedykolwiek wcześniej. Stało się to możliwe tylko dzięki odpowiedzialnym działaniom całej naszej społeczności, która przestrzega rządowych wytycznych i tworzy bezpieczne warunki podróży.W obliczu tych wyjątkowych okoliczności, które mogą stanowić nową rzeczywistość w najbliższej przyszłości, udowodniliśmy, że wzajemna pomoc i przestrzeganie wymogów sanitarnych pozwalają zapewnić skuteczny i odpowiedzialny sposób podróżowania, z którego bezpiecznie można korzystać w dłuższej perspektywie.

Dlatego dzisiaj:

Dziękuję Wam za odpowiedzialność i wzajemną troskę, noszenie maseczek, przestrzeganie rządowych wytycznych i zachowywanie wszelkich środków bezpieczeństwa podczas wspólnych przejazdów.

Dziękuję Wam za współdzielenie podróży, co jest szczególnie ważne w czasie, kiedy wszystkim nam brakuje kontaktu z innymi i możliwości swobodnego przemieszczania się.

Dziękuję Wam za ciągłe przypominanie o tym, co jesteśmy w stanie osiągnąć, kiedy łączymy siły we wspólnym celu - właśnie takiej inspiracji potrzebujemy dziś i w ciągu nadchodzących miesięcy.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Nicolas Brusson
współzałożyciel i dyrektor generalny BlaBlaCar

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.516 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com