Prasa Podróżników

Rozpoczęcie sezonu 2020/2021 Stacja Narciarska Wierchomla startuje

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #15360 przez Albin
Rozpoczęcie sezonu 2020/2021
Stacja Narciarska Wierchomla startuje 5-6 grudnia.

W najbliższy weekend sezon rozpoczyna Stacja Narciarska Wierchomla. Wyciągi Wierchomla 1 i Stonoga będą działały 5 i 6 grudnia od 9.00 do 18.00.
Świeży sztruks to nie jedyna atrakcja nadchodzącego weekendu! Stacja przygotowała promocje mikołajkowe dla gości: FREESKI przez cały weekend dla wszystkich nocujących służbowo w ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort.
Na stoku będą otwarte punkty gastronomiczne: Szałas Bacy, Restauracja pod Wyciągiem oraz bar, które będą serwować jedzenie do ręki na wynos.
W najbliższy weekend będzie czynna również Szkoła Narciarska Dwie Doliny oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, oferująca narty i snowboard najlepszej jakości. Rozległe tereny i szerokie stoki Stacji Narciarskiej Wierchomla mogą pomieścić w obecnym reżimie sanitarnym nawet 4 tysiące narciarzy jednocześnie. Utrzymanie odstępu społecznego nie będzie zatem problemem.
Bieżące informacje znaleźć można zawsze na stronie internetowej www.wierchomla.com.pl
w Aktualnościach oraz na fan page’u Wierchomli na Facebooku www.facebook.com/Wierchomla ..

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.502 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com