Prasa Podróżników

Podróżuj bez limitu po całej Polsce za 39/48zł

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #15368 przez Albin
Lubisz weekendowe i niedrogie podróże?
Ulubione miejsca w Polsce przez cały weekend, bez ograniczeń?
Bilet turystyczny i Bilet mini bilet turystyczny.


Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie).
Niewątpliwym plusem jest możliwość korzystania z oferty w tzw. „długie weekendy”, wtedy ważność biletu może zostać rozszerzona również na dzień roboczy sąsiadujący bezpośrednio z weekendem (Polregio powiadamia o wydłużeniu terminu ważności biletów turystycznych i mini biletów turystycznych).
Na bilecie należy wpisać imię i nazwisko oraz posiadać dokument stwierdzający tożsamość. Dane Podróżnego potwierdzać można również przy użyciu usługi mTożsamość.

Uwaga! Przedłużamy na czas Świąt ważność biletów!
Bilet turystyczny i bilet mini turystyczny będą ważne od godz. 18:00 24 grudnia (czwartek) do godz. 06:00 28 grudnia 2020 r. (poniedziałek)
Bilet mini turystyczny można również kupić online!

Sprawdź:
- na stronie bilety.polregio.pl
- w mobilnej aplikacji POLREGIO.


Bilet dostępny jest w wersjach:

Bilet turystyczny w cenie 48,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).
Mini bilet turystyczny w cenie 39,00 zł brutto honorowany jest tylko w pociągach REGIO.


Bilet turystyczny i Bilet mini turystyczny możesz nabyć: w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym.
Bilet mini turystyczny możesz dodatkowo zakupić w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl oraz mobilnej aplikacji POLREGIO.

Posiadacze biletów weekendowych (Biletu turystycznego i Biletu mini turystycznego) mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są te bilety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia3 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.466 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com