Noclegownia Podróżników

Nocleg na całym świecie

  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #10451 przez
wschód
Załączniki:
Ostatnia9 lata 11 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #10450 przez
Niestety planowane jest wyburzenie tej kamieniczki :( ogromna szkoda- prawdopodobnie w obecnej sytuacji ekonomicznej nikt nie zdobędzie się na renowację i ratowanie ginących ponad 100 kamienic. Reszta ulicy w obiektach współczesnych, nie ciekawych bez duszy i wyrazu. pozdr
Ostatnia9 lata 11 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #10449 przez BALKANDRIVER
Mniam - fajny klimacik :)

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #10441 przez
Korzystałam, we wrześniu 2013 wybrałam się na tydz do Aten poznałam ciekawych ludzi i przeżyłam wspaniałe Wakacje polecam airbnb :) -widok z okna mieszkania które wynajęłam
Załączniki:
Ostatnia9 lata 11 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #10070 przez zkarola
Czy korzystał ktoś z Was może ze strony gdzie znajdują się ogłoszenia noclegów z całego świata? Od apartamentów i pokoi po domki na drzewie, łodzie, itd. Z tego co przeglądam ogłoszenia są ze 192 krajów, niektóre baardzo ciekawe
Strona to: www.airbnb.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.517 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com