Noclegownia Podróżników

Schronisko Jaworzec

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12498 przez Albin
Czyli że nadal będzie klimat...
i o to chodzi !

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12497 przez BeataF
Info o schronisku Jaworzec!
Schronisko przeszło w ręce gospodarzy Bacówki pod Honem w Cisnej, Pawła i Teresy. Na razie nic więcej nie wiem. :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #12457 przez BeataF
Żeby bacówka poszła w nowoczesny design to musieliby ją najpierw zrównać z ziemią a potem odbudować. Ciekawe jakież to bariery w Tobie przełamały te świece :) A apropos śniadania to które śniadanie Ci bardziej smakowało? To sobotnie z niedźwiedziem czy niedzielne którego nie jadłeś? :P

Dzisiaj przeczytałam takie zdanie... W Bieszczady jedzie się tylko raz...potem się jedynie wraca i podpisuję się pod tym wszystkimi odnóżami i z ręką na sercu :laugh:
Ostatnia9 lata 2 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12400 przez raven
...podobało się, klimat bieszczadzki, wiata pod którą śniadanie smakowało wyjątkowo :) .
Mam nadzieję, że bacówka nie pójdzie w nowoczesny desing :blink: , zostanie bez prądu, świece w jadalni dają nastrój i przełamują różne bariery ;)
...poczekamy na newsy.

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12397 przez BeataF
Schronisko Jaworzec was created by BeataF
Znane Nam z ostatniej bieszczadzkiej akcji "Czyste Góry, Czyste Szlaki" schronisko Jaworzec zmienia właściciela.

Na razie trwa remont bacówki a potem się zobaczy :)
Informacja od "starych" właścicieli via FB

Chcieliśmy się z Wami pożegnać i podziękować za wszystko... (będzie krótko)... Przekazujemy chałupę w bardzo dobre ręce, przyjmijcie nowych Gospodarzy ciepło...
Pozdrawiam
Michał.

Co tu dużo mówić, klimat w schronisku był jaki był :) jednym się podobało bardziej drugim mniej! Ja osobiście lubię jeść kolację przy świecach ;) (dla niewtajemniczonych w schronisku brak prądu). Mam nadzieję,że nowi właściciele będą mieli równie sympatyczny zwierzyniec w domu 3 psy i 4 koty! Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało po remoncie.

schronisko-jaworzec.pl/index.html

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.767 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com