Noclegownia Podróżników

Hotel Żywiecki - Beskid Żywiecki

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14479 przez Albin
Wybacz Nowus ale Twój wpis to typowa reklama, nie mająca nic wspólnego z ideą tego działu, czyli miejsca sprawdzone i polecane przez podróżników.
Żadnych konkretów a same ogólniki czyli formułka reklamowa kopiuj-wklej.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #14477 przez Nowus
Być może ktoś będzie się wybierał w najbliższym czasie w rejon Beskidu Żywieckiego, dla osób, które chcą mieć bazę wypadową w bardziej eleganckim hotelu, który może być fajną alternatywą, dla takich miejsc jak Gołębiewski zdecydowanie mogę zaproponować - www.hotel-zywiecki.pl/ bardzo fajne miejsce.
Mieliśmy okazję ze znajomymi spędzić tam kilka dni i muszę przyznać, że mnie szczególnie zachwyciła kuchnia w hotelowej restauracji bardzo fajna karta. Hotel w ofercie posiada też SPA więc Panie też powinny być zadowolone, zresztą nie tylko bo sam w jeden deszczowy dzień zdecydowałem się na kąpiel w piwie, fajna sprawa. Duży plus to bardzo dobre położenie co do szczegółów to odsyłam do strony.
Ostatnia7 lata 6 miesiąc temu edycja: Nowus od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.497 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com