Noclegownia Podróżników

Tanie noclegi Wlochy Poludniowe Pompeje, Amalfi, gòry, morze , zabytki

Więcej
1 rok 1 miesiąc temu #15486 przez Alberto
Witam nie mieszkam juz we Wloszech, ale jak tylko zdrowie , czas no i finanse na to pozwola, jezdze do Wloch Poludniowych, by dosc dobrze zjesc, przebywac jednoczesnie w gòrach i nad morzem, i  co dla mnie najwazniejsze  byc blisko pieknych zabytkòw jakie oferuje region Kampania. Bylismy grupka przyjaciòl ktòrzy spotykali sie 5 km od Salerno, grali razem w karty . chodzili do pizzeri, gdzie pizza kosztowala 5 euro i jezdzili na kròtkie wycieczki najdalej w promieniu 70-u kilometròw. A te najdalej polozone  miejsca to miasteczko rodzinne ojca Pio, czy przepiekny palac i fontanny w Casercie. Niektòrzy mieli tam swoje mieszkania, niektòrzy jak ja wynajmowali. Obecnie wszystko sie zmienilo, bo niektòrzy nie zyja, niektòrzy sa po ciezkiej operacji, zmienily sie ceny i mozliwosci noclegòw, bo covid wyeliminowal niektòre b&b, a te ktòre w miejscowosci Baronissi- frakcja Antessano  poleca bookingcom sa w cenie 70 euro tylko za lòzko i dzien, Co lepsze  zapytany przezezmnie wlasciciel .....nie wiedzial czy wogòle otworzy od kwietnia 2023 roku.natomiast na booking byla wiadomosc, ze juz w styczniu mial tylko jeden pokòj dostepny. Ponadto umieszczone tam zdjecia fasady domu nie byly zdjeciami domu w ktòrym mialby byc nocleg., a zachwalany taras i ogròd .. to malutki balkonik a pod nim jedno drzewo cytrynowe i mnòstwo zielska. Moze to malo istotne, ale dla mnie to nabijanie ludzi w przyslowiowa butelke.
Wspomniany B&B znajduje sie przy via Villari numer powyzej 70. Ja na tej samej ulicy frakcja Antessano , bo w miescie sa dwie ulice noszace identyczne nazwisko wynajmowalem cale mieszkanie  we wszystko wyposazone,z aneksem  najpierw za 25 euro za osobe i noc  niedawno  za 30. Mozna parkowac gratis i bezpiecznie, bo w pobliskim Salerno parkowanie nawet w nocy jest platne., Jest ono polozone bardzo blisko zjazdu do bezplatnej autostrady. Miejsce jest cudownie polozone w gòrach Appeninu Kampani w wilowej i ekskluzywnej dzielnicy. Dojazd najlepiej samochodem, chodza autobusy miejskie, ale ze wzgledu na covid koncza bieg o 21 -ej  Zaznaczam, ze wlasciciel nie mieszka na miejscu, a na pòlnocy, wiec trzeba kontaktowac z wyprzedzeniem. Moze on zapewnic przewodnika z polskim jezykiem. i wszystko zorganizowac, a pomiescic moze w ladnie urzadzonym mieszkaniu max 7 osòb. informacje pod claudio1152malpatiscali.it  lub pod telefonem 00393408072980

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.386 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com