Noclegownia Podróżników

Tanie Hostele, dobra lokalizacja Kraków

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12583 przez Porterfree
Witam,

Osobiście polecam skorzystać z noclegów oferowanych przez AppartamentiCracovia www.appartamenticracovia.com/ . Jest to strona po włosku ale można skontaktować się z nimi po polsku. Oferują oni wygodne apartamenty w centrum i dodatkowo zapewniają pełną obsługę i pomoc!
Serdecznie polecam :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #11249 przez Marteł
ja osobiscie wolalabym wynajac sobie jakies mniejsze mieszkanko niedrogo niz dzielic z kims lazienke i kuchnie, bo tak to zazwyczaj wyglada niestety w pensjonatach i miejscach ktore maja pokoje do wynajecia. mogę was odesłac do strony www.casa24.pl gdzie mozecie obliczyc ceny i zobaczyc zdjecia mieszkan.
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: Marteł od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5882 przez Dawid_Panda
Zapraszam do dyskusji na temat tanich hosteli znajdujących się w dobrej lokalizacji, w Krakowie. Zacznę od hostelu Panda znajdującego się na Placu Nowym w dzielnicy Kazimierz. Jestem ciekaw waszych opinii na ten temat ;)

Zapraszam do spędzenia nocy w hostelu PANDA.

- Znajduje się on na Kazimierzu,

- Przy idealnej lokalizacji oferujemy niskie ceny pokoi,

- śniadanie wliczone w koszt pobytu,

- ciekawe eventy w weekendy ;)

Informacje na temat kontaktu i cen znajdują się na stronie www.pandahostel.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.553 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com