Gdzie smacznie zjeść

Karczma Styrnol- Zawoja

  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #5420 przez
Byłem tam pierwszy raz, ale już wiem, że na pewno będąc w okolicy Diablaka czy Hali Krupowej skieruję tam znów swe kroki - po prostu jedzonko palce lizać, a porcje takie, że naprawdę trzeba się dobrze zastanowić przed wzięciem dwóch dań :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #5417 przez zkarola
kolejne pyszne dania do wglądu ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 1 tydzień temu #5354 przez
Bywałem wiele razy.
Nie mam zastrzeżeń ani do wystroju i klimatu ani do obsługi, cen czy oferty (polecam kociołek zbójnicki).
Jedyną rzeczą, która spowodowała że coraz rzadziej tam bywam jest to, że w weekendy bardzo często karczma jest zarezerwowana na przyjęcia weselne itp. Czasami uda się jeszcze wcisnąć na piętro, albo przynajmniej do izdebki nad sienią, ale kilka razy musieliśmy ze znajomymi odejść stamtąd z kwitkiem, mimo iż obsługa starała się zrobić co tylko się da.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #5352 przez zkarola
Regionalna karczma Styrnol znajduje się w turystycznej części Zawoi. Zlokalizowana jest przy drodze głównej, przebiegającej przez Zawoję, czyli najdłuższą polską wieś położoną u podnóży Babiej Góry.
Przyjemne wnętrze, pyszne jedzenie a przynajmniej zupy: żurek i kwaśnica warte polecenia i w normalnych cenach, 8.50zł + przystawka w postaci chleba ze smalcem, też niczego sobie :)

Karczma "STYRNOL"
Podryżowana 2035
34-223 Zawoja

www.styrnol.pl/O_karczmie/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 2.554 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com