Internetowe sklep turystyczny

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #15082 przez oleksy90
skorzystam na pewno :D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 7 miesiąc temu #15077 przez marta78
Ja kupiłam fajną latarkę na biwak od Maglite na scyzorykach. Bardzo długo świeci, dlatego na biwak się przyda :D
Ostatnia5 lata 7 miesiąc temu edycja: marta78 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #15055 przez Nowus
Replied by Nowus on topic Internetowe sklep turystyczny
No jakiś czas temu przeleciałem wiele ofert finalnie poprzez opinie o marce zdecydowałem się na rzeczy z high peak (namiot/śpiwór i plecak) po 5 miesiącach i kilku wyjazdach decyzji nie żałuje. Zresztą odsyłam - highpeak.pl/ jest to niemiecka firma, która doczekała się w końcu u nas dystrybutora i pewnie niebawem więcej będzie słychać o marce. Pamiętajcie, że sprzęt jest na lata więc powinien być dobry jakościowo, z drugiej strony w czasie podróży może się sporo wydarzyć, zniszczenie, zgubienie, kradzież więc też nie ma sensu wydawać wielkich pieniędzy. Tutaj macie kompromis dobra jakość w całkiem spoko cenie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #14993 przez naszczytpl
Lubisz przemierzać świat posiadając przy sobie niezbędny ekwipunek? Jeżeli tak to doskonale trafiłeś! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego . Znajdziesz tu oprócz sprzętu turystycznego produkty outdoorowe, survivalowe oraz akcesoria dla biegaczy.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.437 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com