Porównywarka kurierów dla Ciebie

Więcej
2 lata 2 tygodni temu #15455 przez Minkx12
Zgadzam się ale szczerze mówiąc pod względem porównywania kurierów, załatwianiem szybko cmr, a także szybkiej papierologii wolę supercmr.com/pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #15247 przez Dzena
Musiałem spróbować tej naprawdę dobrej usługi. To prawda, że ​​nie podobało mi się doświadczenie użytkownika podczas zamawiania usług, więc kilka razy zajęło mi poszukiwanie innych kurierów. Potem odkryłem ParcelABC, jest tam bardzo trafny, ale dla mnie jest bardziej akceptowalny, nie wiem dlaczego. Na przykład ten sam DHL cennik jest jaśniejszy i bardziej zrozumiały niż gdziekolwiek indziej, ale oto moja opinia, w każdym razie obie firmy zapewniają wysokiej jakości usługi.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #15032 przez Morin
Od kiedy korzystam z porównywarki kurierów Globkurier ogarnięcie ofert kurierów jest dużo prostsze. Polecam!
Ostatnia5 lata 11 miesiąc temu edycja: Morin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.543 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com