B-bike - wyprawy rowerowe

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #15244 przez SzlakoPołykacz
Jeśli wyprawy rowerowe to tylko na bazie bikepackingu. Uwielbiam tak podróżować i wszystkim to polecam. Nie dość że można wybrać wybrać się w taką podróz rower gravel to dzieki praktycznym torba zabierzemy ze soba niezbędny pakunek. Przejechałem w taki sposób całą Gruzję i nigdy niczego mi nie brakowało. Ludzie podróżujcie rowerem bo to jest ekologiczne i bardzo rozwojowe. Dla wszystkich niewtajemniczonych ale chętnych spróbować polecam artykuł: [url=Jeśli wyprawy rowerowe to tylko na bazie bikepackingu. Uwielbiam tak podróżować i wszystkim to polecam. Nie dość że można wybrać wybrać się w taką podróz rower gravel to dzieki praktycznym torba zabierzemy ze soba niezbędny pakunek. Przejechałem w taki sposób całą Gruzję i nigdy niczego mi nie brakowało. Ludzie podróżujcie rowerem bo to jest ekologiczne i bardzo rozwojowe. Dla wszystkich niewtajemniczonych ale chętnych spróbować polecam przeczytać: [url=Jeśli wyprawy rowerowe to tylko na bazie bikepackingu. Uwielbiam tak podróżować i wszystkim to polecam. Nie dość że można wybrać wybrać się w taką podróz rower gravel to dzieki praktycznym torba zabierzemy ze soba niezbędny pakunek. Przejechałem w taki sposób całą Gruzję i nigdy niczego mi nie brakowało. Ludzie podróżujcie rowerem bo to jest ekologiczne i bardzo rozwojowe. Dla wszystkich niewtajemniczonych ale chętnych spróbować polecam artykuł: www.rowertour.com.blog.bikepacking-wyprawa-na-lekko
Ostatnia4 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu #15235 przez TBi9
Świetna opcja dla każdego, kto kocha Wyprawy rowerowe. Zajrzyjcie na stronkę po więcej informacji :)
Ostatnia4 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.490 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com