Ciekawe miejsca na odpoczynek

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #14416 przez monerra
jeżeli ktoś myśli o takiej wycieczce do Pragi a nie chce przepłacać to koniecznie niech zapozna się z ofertą biura Alfa Tour 3-dniowa wycieczka z przewodnikiem, zwiedzaniem itp. za ok. 450 zł a przynajmniej ja tyle płaciłam ostatnio :) Praga jest piękna!
Ostatnia7 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12134 przez Solicjan Felek
Część wszystkim! Szukam osób, które były w Rynie na Mazurach. chciałabym się dowiedzieć czy jest to miejsce z potencjałem dla dzieciaków. Planuję zorganizować coś na kształt zielonej szkoły, ale takiej bardziej aktywnej, żeby dzieci mogły poznać jakieś nowe sporty, nowe miejsca, nowych ludzi, itp. Ciekawa wydaje się propozycja zobacz dlatego pytam o ten Ryn, bo wydaje mi się to ciekawy wybór ;) Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9721 przez sunshines
W zeszłym roku byliśmy wiekszą paczką w miejscowości Wołkowyja nad Solina i było świetnie. Wynajmowaliśmy domki , super wyposażone i przygotowane. Generalnie cała okolica jest godna polecenia bazą wypadową o każdej porze roku.. Jest to idealne miejsce na odpoczynek nad wodą oraz spędzenie wolnego czasu na wycieczkach pieszych i rowerowych. Jest to tez dobra baza na wypady w wyższe partie Bieszczad.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3637 przez julia
Polecam fajne miejsca na wakacje:
- morze – www.osrodek-przystan.pl
- jezioro – www.centrum-zatonie.pl
- góry – www.osrodek-orion.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa – sama byłam i nie żałuję!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.595 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com