Aktywny wypoczynek - gdzie?

  • Gość
  • Gość
9 lata 2 miesiąc temu #12352 przez
Dla mnie zimą to narty są numerem jeden, a w tym roku może w końcu wybiorę się na kurs na instruktora narciarskiego. Kto wie może w końcu ta olimpiada 2022 odbędzie się w Krakowie i taki kurs www.sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=8850 zawsze się przyda.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11300 przez Ania Korcz
Ostatnio z mężem byłam w Karpaczu , polecam wszystkim. Tamtejsze szlaki są piękne i zróżnicowane. Myślę że każdy znajdzie tam szlak o odpowiedniej trudności dla siebie. A widoki są wprost niezapomniane. Kiedy spojrzałam na panoramę Karkonoszy ze Śnieżki zaparło mi z wrażenia dech w piersiach.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11028 przez DukeNukem5
Polecam góry i narty, albo wspinaczkę wysokogórską. A nad morzem surfing, chociaż z tym może być trudno bo są słabe wiatry.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9720 przez sunshines
A ja polecam Bieszczady a konkretnie miejscowość Wołkowyja. Jest to idealne miejsce na odpoczynek nad wodą i w górach jednocześnie oraz spędzenie wolnego czasu na wycieczkach pieszych i rowerowych. Jest to tez dobra baza na wypady w wyższe partie Bieszczad. Jeśli nocleg to polecam Domki Nad Soliną. Fajne domki pod lasem, z dala od drogi i z pięknym widokiem na jezioro. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #9181 przez kkasiek4
Gorogh napisał:

. Mają ogromny park linowy i szczerze przyznam, że złapałem zajawkę na takie klimaty. Stąd poszukuję informacji na ten temat.




Fajny park linowy z najwyższymi tyrolkami w PL jest w Złotym Stoku.
www.skalisko.eu/index.php

Przy okazji zachęcam wdepnąć do kopalni złota-boska!
kopalniazlota.pl/
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9179 przez janek11
Jako fan wędkarstwa i aktywnego weekendu polecam wszystkim Gospodarstwo rybackie w Dolinie Będkowskiej, przepiękna okolica i dużo fajnych atrakcji. Fajna opcja na weekend w małopolsce :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.588 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com