Oficjalne wejście do Polski 24.08.2013 Wrocław.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8974 przez Marzena74
Witam Wszystkim Wszystkich,

niech pada, deszczu trzeba. Przy tak wysokich temperaturach pracować się nie chce. Nawet komputer trzeba oszczędzać bo siądzie.

Nadchodzi weekend i życzę udanego wypoczynku i pięknej pogody.
:) pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8961 przez BALKANDRIVER
admin napisał:

I ...Jak już dziewczyny zapraszają się na kawę to będzie...

...padało!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8957 przez Albin
I tym oto sposobem i burzliwą dyskusją nawiązała nam się (mamy nadzieję) sympatyczna realna znajomość :laugh: Jak już dziewczyny zapraszają się na kawę to będzie dobrze ;)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8954 przez Marzena74
Witam ponownie,
co do zdania: "Nie musisz być klientem aby zostać przedstawicielem , ani przedstawicielem aby zostać klientem"
Było to na początku w niektórych krajach i może funkcjonuje jeszcze ale wychodzą od tego. Na początku prezentacji to jest ponieważ do momentu wejścia na rynek polski można podpisywać się było pod inny kraj gdzie taka możliwość funkcjonowała. Oficjalne otwarcie 24 sierpnia ale już flaga polska jest i uruchamiają polskie strony i raczej na 99% takiej możliwości w Polsce nie będzie żeby być przedstawicielem a nie klientem.

Druga sprawa to te dochody. Z punktu prawnego taki zapis musi być i jak już wejdzie do Polski to na stronie polskiej będzie odnośnik , link do oświadczenia o dochodach.

Tyle mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy jak wejdzie już do Polski to będzie wszystko jasne i oficjalne. Teraz zapisywać można było się pod inny kraj i w Polsce była taka partyzantka trochę.
Obiecuje, że podzielę się informacjami jak już zaliczę pierwszy wyjazd. Sprawdzałam już ceny ofert WV i szukałam przez inne biura podróży i tu wyszło taniej. Jeszcze tylko sprawdzę czy jest tak jak obiecują najtaniej i z lepszym traktowaniem klientów klubu w hotelach niż gdybyśmy tam prywatnie pojechali. Wiąże się to z tym, że jedzie w danym czasie kilkadziesiąt i nawet kilkaset osób z klubu w tym samym czasie do danego hotelu. Dlatego takie ceny i lepsze traktowanie klientów przez hotel.

pozdrawiam :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8952 przez kkasiek4
nie przepraszaj bo nie ma za co! ;)
jak by nie było forum właśnie służy wymianie zdań i poglądów. Bardzo doceniam, że wzięłaś moje sugestie pod uwagę.
pozdrawiam Cie serdecznie

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8951 przez Marzena74
Witam kkasiek4,

masz racje przepraszam nie dokładnie przeczytałam to co na początku bo zapisała mnie dobra znajoma i już nie sprawdzałam tego dokładnie. Mój błąd. Dzięki Tobie dowiedziałam się cennych rzeczy za co dziękuje.
Zapis o byciu przedstawicielem bez bycia klientem masz racje jest ale z tego co już się dowiedziałam w praktyce nie ma to zastosowania.
Więc jedno przeczy drugiemu. Zapytam i dowiem się dokładnie jak to jest tak jak z tym oświadczeniem.
Mi się spodobał pomysł wyjazdów po jak podają bo mam i dostęp do cen wycieczek najtańszych a, że można znaleźć taniej to dają gwarancje. Jak mówią bardziej opłaca im się zwrócić różnice czy koszt niż płacić komuś za wyszukiwanie najtańszych żeby zejść jeszcze z ceny. Jak sprawdzę na własnej skórze to się podzielę informacjami.Cały czas się uczymy i czegoś nowego dowiadujemy. Na razie dziękuje za uwagi i jak będziesz kkasiek4 we Wrocławiu zapraszam na kawę :-)

pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.831 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com