Oficjalne wejście do Polski 24.08.2013 Wrocław.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8949 przez kkasiek4
Marzena74 napisał:

Witam,
. Co do oświadczenia dochodowego na wstępie to nie ja to pisałam i nie mam pojęcia

powtórzę się : zgodnie z tym filmikiem każdy kto obejrzał go oświadcza że zapoznał sie z oświadczeniem dochodowym. Nie oglądałaś?

Swoja droga czy Ty sama wiesz z czego finansowana jest firma? Jezeli nie to proszę Cie zapoznaj sie z tym, bo to jest tylko dla Twojego a nie mojego dobra. Jesteś przedstawicielem (tzn chyba jesteś bo tego nie wiemy)i musisz znać elementarne rzeczy dotyczące firmy w której działasz.To tak jak budowanie osiedla przed dewelopera bez pozwolenia. Da sie? Da sie! Tyle że potem to Ciebie klienci będą wytykać palcami na ulicy bo to Ty podpisałaś umowę w jego imieniu.

Marzena74 napisał:

"bycie przedstawicielem nie wiąże się z bycia klientem" tu jest odwrotnie bycie klientem nie wiąże się z byciem przedstawicielem. Każdy przedstawiciel jest klientem i korzysta z tego. Odwrotnie to zrozumiałaś.
Nie możesz być reprezentantem bez bycia Klientem.

Marzena proszę bo w tym momencie to już sie trochę sfrustrowałam. Przesyłasz ludzią film promocyjny z którym sama sie nie zapoznałaś? Wyraźnie piszecie cytuje "NIe musisz być klientem, aby zostać przedstawicielem, ani przedstawicielem,aby zostać klientem"
Ktoś więc kłamie, Ty albo film.



Marzena74 napisał:

Wejście kosztuje jednorazowo zaokrągle 200$ koszt jednorazowy jako Klient i 50 $ abonament (polecisz 4 zwolniona z abonamentu) dodatkowo jak chcesz mieć dodatkowy dochód (jak w każdym MLM) z ludzi pod sobą to 100$ i 10$ abonamentu (za stronę , szkolenia) ale przy 4 osobach aktywnych już żadnych opłat nie ma. Do września promocja 200$ wpisowego od razu na wycieczkę a abonament przez rok tez odkłada się dla nas na wycieczkę. Czyli zostaje koszt 110$.


piramida finansowa




Marzena74 napisał:


Co do gwarancji to znajdź ta samą wycieczkę ( w tym samym czasie , ten sam hotel i pakiet taniej gdziekolwiek ) zwrócą 100% wycieczki. Znajdź samolot taniej w ciągu 24 h zwrócą 150% różnicy.

Zapomniałaś tylko dodać że nie oddajecie w gotówce tylko jakimś Rovia Bucks.....nie znam takiej waluty!

Marzena74 napisał:

Mam już swoje lata i wiem jedno jak sama nie sprawdzę to nie mogę się wypowiadać na ten temat czy negować To jak z jedzeniem nie jadłam kawioru i nie mogę powiedzieć czy mi posmakuje czy nie.



Masz racje, tyle że są pewne rzeczy o których z racji wieku i przeżyć wiesz że sie do spożycia nie nadają. Nie skosztujesz tego kawioru wiedząc że jest przeterminowany, albo że stoi w słoiczku otwarty od tygodnia. Wyrzucisz go mówiąc że jest zły. Nie musisz go kosztować by wiedzieć że ten konkretny słoiczek jest zepsuty i nie nadaje sie do użytku.

Ale dobrze Marzenko, nie mam nic do Ciebie i nie chce sie kłócić ani przekomarzać. Dlatego z mojej strony już zamykam temat. Chcesz uczestniczyć w tym , nie ma problemu .Z całego serca życzę Ci by sie udało. Wyraziłam swój pogląd z którym nie musisz sie zgadzać , tak samo jak ja z Twoim. Dla mnie to bubel, dla Ciebie super wakacje. Każda z Nas zatem zostaje przy swoim sposobie podróżowania. Kto wie może kiedyś spotkamy sie na jakimś zakątku świata i wypijemy piwko? :) pozdrawiam
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8948 przez Marzena74
Przepraszam, ze dwa razy poszła odpowiedź ale coś puścić nie chciało.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8947 przez Marzena74
Witam,
dziękuje za uwagi wszystkie jak mają podstawę są cenne i można się czegoś dowiedzieć więcej. Co do oświadczenia dochodowego na wstępie to nie ja to pisałam i nie mam pojęcia ale są we wtorki , czwartki, i niedziele o 21.00 są Webinary i można o wszystko zapytać. Odpowiadam Kkasiek4 "bycie przedstawicielem nie wiąże się z bycia klientem" tu jest odwrotnie bycie klientem nie wiąże się z byciem przedstawicielem. Każdy przedstawiciel jest klientem i korzysta z tego. Odwrotnie to zrozumiałaś. Wejście kosztuje jednorazowo zaokrągle 200$ koszt jednorazowy jako Klient i 50 $ abonament (polecisz 4 zwolniona z abonamentu) dodatkowo jak chcesz mieć dodatkowy dochód (jak w każdym MLM) z ludzi pod sobą to 100$ i 10$ abonamentu (za stronę , szkolenia) ale przy 4 osobach aktywnych już żadnych opłat nie ma. Do września promocja 200$ wpisowego od razu na wycieczkę a abonament przez rok tez odkłada się dla nas na wycieczkę. Czyli zostaje koszt 110$. Nie możesz być reprezentantem bez bycia Klientem. Co do gwarancji to znajdź ta samą wycieczkę ( w tym samym czasie , ten sam hotel i pakiet taniej gdziekolwiek ) zwrócą 100% wycieczki. Znajdź samolot taniej w ciągu 24 h zwrócą 150% różnicy.
Mam już swoje lata i wiem jedno jak sama nie sprawdzę to nie mogę się wypowiadać na ten temat czy negować. To jak z jedzeniem nie jadłam kawioru i nie mogę powiedzieć czy mi posmakuje czy nie. Mam nadzieję, że trochę wyjaśniliśmy sobie rzeczy :-) pozdrawiam i miłego dnia życzę .

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8925 przez BALKANDRIVER
kkasiek4 napisał:

... żeby Balkandriver znów sie nie przyczepił że za dużo z jego pomocy korzystam.

Kurczę, a co to, tylko Balkandriver jest tu na tym Forum?
Przyczepił... to poszłaś po bandzie :laugh:

Właściwie to ja tu nie mam wiele do dodania, bo kkasiek wszystko wyłuszczyła.
Plus dla Marzeny - że odezwała się i na swój sposób, ze swojego punktu widzenia odpowiedziała na nasze marudzenie.
Jakkolwiek nie oceniać logiki tych tłumaczeń, to zazwyczaj podobni oferenci milkną i nikną.
Jednakowoż nie obiecuj sobie złotych gór, bo jak Ci kkasiek napisała - bilans jest prosty, jeśli chodzi o kalkulację podróżowania.
Pozdrawiam

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8918 przez kkasiek4
Marzeno problem jest w tym, że właśnie zapoznaliśmy się z materiałami a Ty mało trafnie ustosunkowujesz sie do uwag. Po pierwsze, system piramidalny w biznesie nie polega na podległości zawodowej o czym piszesz. Nie mniej jednak może źle sie wyraziłam i dlatego nie zrozumiałaś o co mi chodzi. Miałam na myśli piramidę FINANSOWĄ .Nie będę jednak podawać konkretnych stron od prof google byś mogła na ten temat poczytać żeby Balkandriver znów sie nie przyczepił że za dużo z jego pomocy korzystam.
Po drugie; dalej nie wytłumaczyłaś Nam jak oglądnięcie filmu może być potwierdzeniem zapoznania się z oświadczeniem dochodowym firmy?
Po trzecie; taniej podróżować? Proponuje zaprzyjaźnić się z kalkulatorem i podliczyć te wasze składki ,ceny ofert a następnie zajrzeć na strony biur podróżny. Wiem ,wiem można ominąć składki wciągając innych w ten biznes ale tu znów dochodzimy do podstaw piramidy finansowej o której mowa wcześniej.Oki poniosło mnie, wybacz może nie powinnam tak ostro. Wiem że większość biznesów to wciskanie ludziom kitu nie mniej jednak ja nie trawie tego. Skoro tylko o tanie podróżowanie chodzi to czemu PISZECIE w materiale ze bycie przedstawicielem nie wiąże sie z byciem klientem. Skoro to taki super produkt to czemu przedstawiciele z niego nie chcą korzystać? Bo nie są naiwni ot wsjo.
Wiem, że chcesz zarobić i tego nie krytykuje. Wsiedliśmy na Twój post nie dlatego że Cie nie lubimy a dlatego że produkt jest bublem. Nie miej nam za złe...
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8914 przez Marzena74
Witam,
przepraszam za ten brak kultury. Czasami są w życiu sytuacje, że zapomina się o dobrym wychowaniu. Za co przepraszam,
Tak więc witam i miło mi gościć w tak Szacownym Gronie.
Można powiedzieć prawie o każdym biznesie , że to piramida. Dajmy Agent Ubezpieczeniowy: jest agent, potem, menager, potem, dyrektor oddziału, potem dyrektor regionu, potem dyrektor sprzedaży, prezes i wszyscy pozostali. Tak jest w każdej firmie i korporacji. Nie można wszystkiego od razu negować nie zapoznawszy się z tym. Nikt tu nikomu nie każe zarabiać ale taniej podróżować. A na to ma gwarancje.
To tylko moje skromne zdanie.

Dziękuje za cenne uwagi i pozdrawiam Marzena

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.539 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com