Kopalnia złota w Złotym Stoku

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #10626 przez TaPtica
Zdecydowanie popieram opinię Kaśka: byłam w kopalni z synem jesienią ub.r. Abstrahując już od tego, że dziecię było zachwycone to i mnie się szalenie podobało. Obsługa bardzo życzliwa, otwarta i jajcarna, poczynając od pań w kasach a skończywszy na przewodnikach, dysponujących ogromną wiedzą.

Ta kopalnia, jak dla mnie, absolutnie się nie kwalifikuje do miejsc, które należy omijać szerokim łukiem, wręcz przeciwnie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #10563 przez kkasiek4
Ja uważam wręcz przeciwnie, doskonałe miejsce przede wszystkim dla rodzin z dziećmi ale i sami dorośli zaznają tam nie mało radości. Po raz pierwszy trafiłam tam pięć lat temu, od tego czasu byłam tam już trzy razy i za każdym zostawałam miło zaskoczona "rozwojem" tego miejsca. Jeden z lepiej zagospodarowanych tego typu obiektów w PL. A przewodnicy-dla mnie bomba-kto był to wie że słyną przede wszystkim z poczucia humoru. Kopalnia oferuje kilka tras do zwiedzania . Łódka, zjeżdżalnia czy lokomotywa to tylko jedne z nielicznych atrakcji. Dla ciekawskich "u podnóży" średniowieczny park techniki. Nie sposób pominąć tez tyrolek ;)
Ostatnia9 lata 11 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #10555 przez natalka21
Nie polecam, na Dolnym Śląsku jest tyle atrakcji, że w mojej opinii nie warto akurat tam zaglądać. Tak naprawdę niewiele można tam zobaczyć, a przewodnicy i cała otoczka przy zwiedzaniu również jest na kiepskim poziomie (według mnie).

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.593 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com