Serwis aparatow ul Grabowskiego 8 Krakow UWAGA!

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12368 przez BALKANDRIVER
Nie wiem, jak było, nie było mnie przy Twoich perypetiach, więc wyrażę tylko swoją opinię.

Pana Gawlika znam od niepamiętnych czasów i uważam Go za fachowca godnego polecenia!

Serwisował wiele mojego sprzętu, aparatów, obiektywów, nawet takich, które przynosiłem mu niemalże w worku (np. po upadku ze skał, lub totalnie zdefektowanych), z defektami, których autoryzowany serwis nie podejmował się reanimować.

Nigdy mnie nie oszukał, ani mnie, ani znajomych fotografów, którym Go poleciłem. Naprawione sprzęty służyły mi jeszcze całe lata.

Ponieważ zawodowo param się fotografią, wiem coś o sprzęcie na którym pracuję i potrafię ocenić fachowość człowieka, który tenże sprzęt naprawia.

I Fachowości Pana Gawlika nie mam nic do zarzucenia.

Zastrzegam, iż nie łączą mnie z Nim żadne koneksje, tudzież mój wpis nie jest w jakikolwiek sponsorowany!

Jest to opinia klienta, który od wielu lat korzysta z usług Pana Gawlika.

To moje zdanie, nie komentuję Twojej sytuacji, a do Pana Gawlika wybieram się za tydzień, gdyż zaniemógł jeden z rodzinnych aparatów.

BALKANDRKIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #12351 przez Maggy
Przestrzegam przed korzystaniem z uslug Serwisu Sprzetu Fotograficznego na ulicy Grabowskiego 8 u pana J. Gawlika. Zostalam oszukana, zanioslam aparat znajomej z uszkodzonym spustem migawki do tego punktu z zapytaniem czy da sie to naprawic i ile wynioslby koszt naprawy? Uslyszalam odpowiedz ze do 400zl. Poniewaz kolezanka liczyla ze koszt nie bedzie przekraczal 250zl wiec powiedzialam ze sie z nia skontaktuje i dam mu odpowiedz czy sie decyduje na naprawe czy nie. Fakt glupio zrobilam ze nie zabralam aparatu, zostawilam w serwisie ale umowa byla wyrazna, nastepnego dnia daje mu odpowiedz i wtedy albo naprawia albo oddaje zepsuty aparat.
Kolezanka sie nie zgodzila ale okazalo sie ze pan juz aparat naprawil i zada sobie 350zl za naprawe lub moze oddac popsuty aparat ale i tak musze zaplacic 250zl za ekspertyze. Na moje slowa, ze nie tak sie umawialismy i zapytanie dlaczego nie wspomnial wczesniej o zadnej ekseptyzie uslyszalam odpowiedz ze nie powinnam zostawiac aparatu w punkcie. Fakt moze i nie powinnam ale do tej pory nigdy nie mialam problemow bo zawsze trafialam na uczciwych uslugodawcow, co uspilo moja czujnosc.

"Serwis" Naprawa Sprzętu Fotograficznego
ul. Grabowskiego 8
31-126 Kraków
Ostatnia9 lata 3 miesiąc temu edycja: Maggy od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.414 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com