Karczma Rzym w Suchej Beskidzkiej

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8588 przez Albin
Rzym jest chyba najbardziej znaną knajpą w Polsce ale z dawnej świetności została już tylko nazwa.
Bywałem tam wielokrotnie i w dawnych czasach można było tam naprawdę dobrze zjeść.
Niestety, niedzielna wizyta była moją definitywnie ostatnią w tym miejscu.
Pomijam ceny gdzie talerzyk pierogów kosztuje 18 zł, zwykła surówka 7,5 a żurek koło żurku nawet nie stał i smakiem przypomina ... nic nie przypomina.
Jestem smakoszem żeberek i na takowe się skusiłem.
Pomijam fakt że do żeberek dostałem na talerzyku coś czerwonego o dziwnym zapachu a w miejscu żeberek była miniaturka porcji absolutnie odbiegająca od podawanej wagi 300 gr.
Po reklamowaniu dostałem bardziej kształtną porcję ale tego już nie dało się jeść. Problem z odkrojeniem mięsa z warstwą tłuszczu od kości zwaliłem na tępy nóż ale tego niedogotowanego kawałka czegoś, nie dało się pogryźć. O smaku i zapachu żeberek można zapomnieć.
Nigdy w życiu nie jadłem bardziej podłych niby żeberek.
Wielkość porcji jaką otrzymałem już po reklamacji:
. .

.
Jest jeszcze jedna karczma Rzym ale koło Bydgoszczy i to nie o nią chodzi
www.karczmarzym.com.pl/

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.570 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com