Tropiciele

Idiotyczne ogniska przy "wykopkach"

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11540 przez Gaja
A ja w swej naiwności myślałam, że ten niechlubny "zwyczaj" jest już reliktem przeszłości (a może po prostu dawno nie jeździłam trasami, które szczególnie upodobali sobie "wykopkowcy"). Niestety podejrzewam, że nadal nikt się tym specjalnie nie przejmie, no chyba, że znowu dojdzie do jakiegoś wypadku z tego powodu, a media nagłośnią całą sprawę...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #11517 przez Albin
Nastał czas "wykopek" i jak Polska długa i szeroka, zasnuta jet dymami.
Rozumiał bym gdyby to były typowe ogniska i pieczenie ziemniaków przy pracach polowych. Ale to jest zwykłe wytwarzanie śmierdzącej chmury z bzdurnego pseudo ogniska. Zamiast "łęty" zaorać i mieć przy okazji dodatkowe użyźnienie gleby, to prawie każdy tworzy ten kretynizm. Mokre i grube badyle nie palą się ale tlą, tworząc wielogodzinne kopce dymne. Trujące to raz a dwa, to często niebezpieczne dymy ograniczające widoczność na drodze.
Ot idiotyczne przyzwyczajenia jak wiosenne wypalanie traw na łąkach ... obrazki z jednego dnia i jednego odcinka trasy poza Krakowem
. . . . . . . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia9 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.595 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com