Tropiciele

Piekielny hotel

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #12823 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Piekielny hotel
Jestem szczęśliwy nieoglądacz mózgotrzepa jakim jest telewizja :laugh:
Od kilku lat mam znacznie więcej czasu na inne wartościowe działania i przyjemności.
Czasami przerwą blok reklamowy jakimś kawałkiem 3582 odcinka serialu dla kretynów. Czasami puszczą gniota dla znudzonej "gospodyni domowej", albo kolejne "gwiazdy" skaczą jak im zagrają by gawiedź mogła wbić tępe spojrzenia w TV z piwskiem i chipsami w ręku.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #12822 przez Domino
Piekielny hotel was created by Domino
Właśnie obejrzałem odcinek programu "Piekielny hotel" na TVN. Nie wiem czy mieliście okazję, ale nie polecam... Myślałem, że bedzie to coś interesującego, program, który przyczyni się do poprawy bazy noclegowej w naszym kraju, a tu widzę coś płaskiego jak rozmowy w toku. Hotele powiatowe, zarządzający z poprzedniej epoki, wygląd również. Szkoda czasu, podejrzewam, że tak szybko jak się program pojawił tak go zdejmą z anteny. Co wy sądzicie?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.508 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com