Tropiciele

Bezkarne niszczenie przystanków w biały dzień

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #9288 przez Albin
BALKANDRIVER , że niby ja to chucpa ? a jak nazwiesz jegomościa pilnującego by nikt tych śmieci jemu nie podprowadził ? :laugh:
Wyjście z Tunelu "Magda" gdzie masa przyjezdnych przechodzi pomiędzy dworcem PKP a PKS. Na środku stoi jedyny kosz ...
dalsze słowa zbędne w półmilionowym "Mieście Królów" ...
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9207 przez BALKANDRIVER
Albin - to, co robisz, to CHUCPA !!!
Jest kolejna inicjatywa, by odwołać Majchrowskiego.
Ciekawe, jak szybko zostanie ona unicestwiona ;(
Nadal twierdzę, że latarni ci u nas dostatek i starczy dla wszystkich!
Tylko kogo na tę pustkę wstawić??
Miłośników kota???

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9205 przez Albin
Sprawdziłem. Papier samoprzylepny którego nie da się usunąć a wiec kilkadziesiąt a nawet kilkaset płyt z poliwęglanu komorowego jaki jest użyty do osłon barierek na przystankach zostało zniszczone bezpowrotnie. Czy kino Kijów za to zapłaci ? wątpię, skoro nawet rzecznik MPK do którego została wysłana informacja i link do tych zdjęć, nie zareagował wcale !
Czyli jest odgórne przyzwolenie na dewastację Krakowa bo jak pokazują inne sytuacje opisywane na forum, takich miejsc ze zniszczeniami jest wiele na każdym kroku.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9198 przez BALKANDRIVER
Z tego, co wiem, jest jedna firma, która ma pozwolenie na plakatowanie miasta, i ona załatwia wszelkie miejsca legalnie dostępne do tego celu.

Kkasiek - trzeba było przeprowadzić test organoleptyczny - wymiana koła bez podnośnika! Ręczę Ci, że by wymiękli.
Tobie może nie przystoi, ale ja po wielu nagabywaniach straciłem resztki człowieczeństwa i od razu po wysiądnięciu rzucam niewybredne epitety, z pogróżkami, co oni i kto komu może, i co będzie, jak rysę na aucie znajdę.
Mięcho leci, ale inaczej się nie da.

A Ty od razu oficjalnie i z grubej rury!

Spróbuj kiedyś wysiąść z auta i w takiej sytuacji polecieć wiąchą - potraktuj to, jako do.świadczenie życiowe.
Ja pierwszy! do sfilmowania tego zjawiska! :laugh:

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #9185 przez kkasiek4
admin napisał:

nikt nie reaguje, włącznie ze Strażą Miejską która skoro już jest to od tego jest przede wszystkim...
.,]


Po co mają tracić siłę i latać za wandalem skoro lepiej iść do centrum i powsadzać kilka mandatów za złe parkowanie albo pospacerować po plantach w te ostatnie dni lata




Mała dygresja:
Ostatnio miałam fajną przygodę jak parkowałam koło franciszkanów. Wjeżdżam na wolne miejsce koło kurii a tam jacyś bezdomni mówią mi 2 zł . Myślę zapłacę ,spieszy mi sie, innego miejsca szukać nie będę a jak nie dam to pewnie gwoździa w oponie zastanę albo rysę na pół samochodu. Idę na rynek. Po drodze uwielbiana przeze mnie Straż Miejska odbywa swój rytualny spacerek. Zatrzymuje ich i mówię, że na franciszkańskiej bezdomni pobierają nielegalna opłatę za parkowanie. Mówią że nie mogą przyjąć tego zawiadomienia bo nie jest zgłoszone formalnie (czytaj w komisariacie czy telefonicznie) a poza tym nie musiałam dawać.

Fakt nie musiałam, ciekawe tylko czy pomogli by mi koło zmienić :angry:

Sielankowy spacerek mundurowych trwał dalej.
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #9184 przez Albin
Czwartkowe przedpołudnie.
Gość w ekspresowym tempie nakleja plakaty na separatorach przystanków tramwajowych.
Wygląda to na papier samoprzylepny bo gość tylko przykładał wygładzał rękoma i następny plakat. Nikt nie reagował włącznie z motorniczymi.
Na całej trasie od Cystersów aż do Ronda Czyżyńskiego takie plakaty są naklejone.
Wątpię by Kino Kijów będące organizatorem imprezy (na plakatach Frank Sinatra i Freddy Mercury w Kinie Kijów) opłaciło i uzyskało zgodę z MPK czy ZIKiT

Usuniecie tego będzie problematyczne i na bank zniszczone będą te płyty z poliwęglanu.

Takich obrazków w całym mieście jest codziennie wiele i nikt nie reaguje, włącznie ze Strażą Miejską która skoro już jest to od tego jest przede wszystkim...
., . . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.755 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com