Tropiciele

Zimowa olimpiada Kraków 2022r.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #10395 przez kkasiek4
jesteś nieoceniony-dzięki!
swoją drogą, mógł byś mnie nauczyć tych czarów :P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #10394 przez Albin
Załączniki:
Ostatnia10 lata 1 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #10393 przez kkasiek4
Albin sprawdź proszę e-maila wysłałam Ci omawiany plik ,może Tobie uda się go udostępnić- ja najwyraźniej nie ogarniam :blush:

co do tej strony bip w krateczce Nazwisko i imię radnego należy wpisać Mirosław Gilarski kliknąć szukaj potem znaleźć rubryczkę Inwestycji w zwiazku z igrzyskami olimpijskimi i pobrać pdf z odpowiedzią na jego zapytania
Ostatnia10 lata 1 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #10391 przez Albin
Na tej stronie niczego nie można się doszukać

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #10390 przez kkasiek4
Ostatnio przeczytałam odpowiedź na interpelacje radnego Gilarskiego. Cierpiącym na niskie ciśnienie szczególnie polecam tabele z wykazem planowanych obiektów sportowych i ich kosztów.


Nie mogę skonwertować tego pliku wiec musicie sami go ściągnąć
Plik do pobrania tutaj: www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=30308&sub=interpelacje patrzcie na Inwestycje w związku z igrzyskami olimpijskimi
Ostatnia10 lata 1 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #10382 przez zkarola
Prezydent Krakowa chce referendum ws. igrzysk

Pomysł zorganizowania zimowej imprezy pod Wawelem wzbudza ogromne emocje. . Dlatego w liście otwartym prezydent Krakowa napisał, że w ciągu kilku najbliższych dni skieruje pod obrady Rady Miasta projekt uchwały o przeprowadzeniu referendum w tej sprawie. Miałoby się w nim znaleźć tylko jedno pytanie: "Czy jesteś za organizacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku w Krakowie?".

Ewentualne referendum miałoby kosztować milion złotych. Kraków chciałby, żeby zimowe igrzyska odbywały się w strefach: Kraków oraz Tatry (Zakopane i Jasna na Słowacji). W stolicy Małopolski zaplanowano ceremonię otwarcia i zamknięcia igrzysk, a główna wioska olimpijska byłaby zlokalizowana w Krakowie-Czyżynach.

Więcej na www.rmf24.pl/news-prezydent-krakowa-chce...-igrzysk,nId,1363125
Ostatnia10 lata 1 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.636 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com