Lotniska w Polsce i na świecie

Dlaczego NIE Aeroflot? Jaką linię lotniczą wybrać?

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12283 przez BALKANDRIVER
Nie pytaj więcej, bo najlepiej "na NIE" wiedzą ci, którzy nigdy nie przeżyli tego "NIE".
Masz zdrowe podejście do tematu i tak trzymaj!
Po powrocie strzelisz prztyczka w nos, lecąc jednak Aeroflotem :)

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12276 przez Albin
Wielu dużych przewoźników chciało by mieć tak nowoczesną flotę jaką ma Aerofłot...
Nie wdając się w politykę i obecną sytuację, to nie jest zły przewoźnik.
www.aeroflot.ru/cms/
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12275 przez Oli Caroline
Witam serdecznie.
W lipcu wybieram się do Japonii i mam do wyboru 3 linie lotnicze.

1. Manchester - Tokio (przez Frankfurt) przewoźnik: Swiss (ok. 515 funtów), średnia ocena na pasazer.com - 7.2
2. Manchester - Tokio (przez Frankfurt) przewoźnik: Lufthansa (ok. 530 funtów), średnia ocena 6.6
3. Londyn - Tokio (przez Moskwę) przewoźnik: Aeroflot (ok. 460 funtów), średnia ocena 6

Chciałam lecieć Aeroflotem, ale za każdym razem kiedy komuś o tym wspominałam to reagował "o nie", "dopłać i leć czymś normalnym", "Aeroflot gwarantuje tylko start"... opinie w internecie "złe jedzenie, mało miejsca na nogi, stewardessy niemiłe" i inne tego pokroju.

Moje pytanie jest następujące: Jakie są takie konkretne wady Aeroflotu? Podwozie odpada? Nie ma toalet? Bo nie za bardzo rozumiem te negatywne komentarze. Chodzi o to, że ludzie są zbyt wygodni? Jeśli stewardessa jest niemiła to niech idzie z bogiem, ja płacę przede wszystkim za przelot i jestem w stanie znieść wiele rzeczy. Wydawało mi się, że ideą mądrego podróżowania jest właśnie obcinanie zbędnych kosztów.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.493 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com