Lotniska w Polsce i na świecie

Na Bałkany z biurem podróży?

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #13382 przez Paprotka
Hey :)
Trochę późno, ale jeżeli jednak jeszcze się nie wybrałeś i planujesz na wrzesień to napiszę o właśnie takiej wycieczce o której wspomniałeś. Wytwórnia Wypraw ma wycieczki na Bałkany np. 9 dniowa wycieczka- Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Albania, Macedonia, Serbia. Albo inna również 9 dniowa wycieczka- Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Słowenia. Warto zajrzeć na stronę ich biura ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #13039 przez Siuba
Witajcie,

Chciałbym wybrać się w tym roku na Bałkany, najlepiej sierpień lub pierwsza połowa września. Nigdy jeszcze tam nie byłem i niekoniecznie chciałbym organizować to sam, dlatego szukam oferty z biura podróży.
Interesuje mnie głównie Czarnogóra, Albania, mogłaby być też Chorwacja. Najlepiej objazdówka po tych krajach.
Możecie mi coś polecić? Najlepiej sprawdzone biuro, które zajmuje się takimi wyjazdami. Tydzień do dwóch tygodni, w dobrej cenie.

Pozdrawiam, Adam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.515 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com