Lotniska w Polsce i na świecie

Księgowosc

Więcej
5 lata 2 dni temu #15130 przez mati88
Replied by mati88 on topic Księgowosc
Nie bardzo rozumiem co ten temat ma wspolnego z forum...
The following user(s) said Thank You: Albin

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 6 dni temu #15129 przez
Replied by on topic Księgowosc
Podziękowania dla Was :D Raczej się skusze i skorzystam z wfirma.pl zwłaszcza że dopiero co dowiedziałam się przypadkiem o tym że jest możliwość integracji ich z magazynem, co jest dla mnie nie małą nowością :D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 dni temu - 5 lata 6 dni temu #15128 przez Martunia
Replied by Martunia on topic Księgowosc

adik356 napisał: Witam, co sądzicie o wykorzystaniu programu do faktur wfirma.pl/program-do-faktur-online w biurze podróży? Sądzę, że taka samodzielna księgowosc może się opłacic. Mamy w każdej chwili do niej dostęp. A Wy co uważacie?


Ja tak samo jak poprzednik, korzystam z wfirma.pl/ i wszystko sobie chwale :D Tak wiec nie masz co się zastanawiać tylko śmiało korzystać, pamietaj o tym co napisała mokabeska, teraz mają niskie ceny, nie wiem jak długo tak zostanie :D
Ostatnia5 lata 6 dni temu edycja: Martunia od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #15126 przez mokabeska342
Replied by mokabeska342 on topic Księgowosc
Biuro podróży jak każdy inny biznes, rozliczać i wystawiać faktury trzeba, jak dla mnie pomysł znakomity, sama teraz zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty, dokładniej mu tu o księgowości online wfirma.pl/cennik/ksiegowosc-online na która jest teraz promocja cenowa :O

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 2 miesiąc temu #15104 przez
Księgowosc was created by
Witam, co sądzicie o wykorzystaniu programu do faktur wfirma.pl/program-do-faktur-online w biurze podróży? Sądzę, że taka samodzielna księgowosc może się opłacic. Mamy w każdej chwili do niej dostęp. A Wy co uważacie?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.526 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com