Lotniska w Polsce i na świecie

Rower najlepszy środek transportu w dobie koronawirusa

Więcej
4 lata 4 tygodni temu #15261 przez SzlakoPołykacz
Ponieważ jesteśmy zachęcani do tego aby w dobie koronawirusa unikać komunikacji miejskiej musimy poszukać alternatywy dla np. dojazdów do pracy.
Ja skorzystałem z rad płynących z ciekawego artykułu " W koronawirusa erze zacznij jeździć na rowerzeW koronawirusa erze zacznij jeździć na rowerze "
Osobiście ściągnąłem swój rower ze strychu, poddałem przymusowemu przygotowaniu do sezonu i wjechałem w pierwszy dzień wiosny już na moim jednośladzie.
Moja trasa do pracy wynosi 12 km i dziś stwierdziłem jadąc do niej na rowerze, że to jest najlepsza rzecz jaką zrobiłem dla siebie od dłuższego czasu.
Polecam wszystkim gorąco zamienić autobusy, tramwaje i auta na wygodny i bezpieczny rower!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.405 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com