Lotniska w Polsce i na świecie

TANIEJ JEST WYSŁAĆ BAGAŻ (3O KG) FIRMĄ KURIERSKĄ

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #9060 przez zezik
No ok, ale gdzie w takim razie wysłać ten bagaż ? Bo ok jeżeli lecę w miejsce gdzie kogoś znam i obarczę go odebraniem a co z miejscami gdzie lecimy ot tak ? Rozumiem, że to jakiś guesthouse gdzie mamy rezerwacje ?

ps. inna sprawa - ostatnio dopłacałem do nadbagażu w norwegian-ie i wyszło mi, że dopłata za 6kg nadbagażu jest droższa niż wykupienie kolejnego bagażu nadawanego.

Zające w drodze: zajacewdrodze.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8933 przez kkasiek4
Czy jak wiem czy zdzierstwo. Każdy orze jak może. Skoro bilet często nie zwraca im kosztów podróży sięgają po inne sposoby. Bardziej od opłaty za bagaż bulwersuje mnie oplata za transakcje kartą lub jakaś dziwna inna np ostatnio (tj chyba ostatnio) pojawiła sie w Rayanerze jakieś 80 zł którego za cholercie nie mogłam ominąć. Z bagażem zawsze jest wybór tj można lecieć na podręcznym a z tymi opłatami nie bardzo.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8922 przez ewelinkaw24
:)
tak naprawdę człowiek nie zdawał sobie sprawy, że jest taka różnica w kosztach. Przecież to zwykłe "zdzierstwo"... żeby tyle płacić za bagaż rejestrowany :S

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8908 przez Albin
Wychodzi taniej, zapakować można więcej no i coś co jest istotne. W firmach kurierskich ginie mniej przesyłek niż na lotniskach. Jest większa pewność że nasz bagaż doleci tam gdzie my a nie poleci innym samolotem na drugi koniec świata.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8907 przez ewelinkaw24
witam wszystkich,

jestem w szoku, ale z przeprowadzonych badań wynika, że lepiej wysłać bagaż kurierem niż płacić za niego... masakra:/

taniolataj.com/blog/test-doplacic-za-bag...c-go-firma-kurierska

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.577 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com