blog Łukasza Supergana

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12422 przez BeataF
Pisanie o sobie to dla mnie jedna z trudniejszych rzeczy. Jakie informacje umieścić w rubryce „kim jestem” by nie były zbyt napuszone i nie stały się tylko suchą listą wydarzeń?

Czy jestem podróżnikiem? Po kilku latach w drodze przez Europę i Azję oraz kilku wyprawach górskich, mógłbym się za takiego uważać. Jednak podróżnik to człowiek, który w drodze szuka odpowiedzi na najważniejsze pytania. Podróżowanie oznacza dla mnie „jechanie po bandzie”, przekraczanie własnych ograniczeń, poszukiwanie zrozumienia. Jeśli o mnie chodzi jestem na początku tej drogi. Podróże oznaczają dla mnie nie tyle poznawanie miejsc, co konfrontowanie umysłu z „innym” i okazją do spojrzenia na świat nowymi oczami.

Czy jestem fotografem? Podróżując z aparatem staram się opisywać świat za pomocą obrazów. Za fotografów uważam jednak kilkunastu ludzi, których zdjęcia zmieniły (i cały czas zmieniają) mój sposób patrzenia na świat.

Czy jestem alpinistą? Pewnie byłbym nim, gdybym solidniej trenował ciało i pracował nad duchem. Może jeszcze się uda.

Kim więc jestem? Człowiekiem, który stara się spełniać swoje marzenia, nie dbając o to, czy pasuje do jakiejkolwiek definicji.

www.lukaszsupergan.com/bio/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.469 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com