Blog podróżniczy Discovering our World

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #15119 przez Agnieszka L.
Witam nazywam się Agnieszka Liddle, Pochodzę z Polski, obecnie mieszkam w Costa Mesa, w Kalifornii, gdzie prowadzę własne biuro podróży World of Adventures www.world-of-adventures.pl Oraz jestem autorką bloga: www.discovering-our-world.com Jestem osobą, która ma głęboką pasję do podróży, kultury i języka. Każdy post pisany jest po angielsku i po polsku – zapraszam do lektury. Blog Discovering our World zrodził się z pasji pisania i podróżowania. Mogę obiecać, że moje artykuły będą zarówno uczciwe, jak i praktyczne i pokażą prawdziwą stronę podróżowania. Nie mam zwyczaju “osładzac” rzeczy.
Z wykształcenia jestem dziennikarzem i pracowałam jako reporter i redaktor czasopism w Polsce, Francji i Chicago, IL, zanim przyłączyłam się do świata blogowania na temat podróży. Staram się zainspirować ludzi do zaspokojenia swojej ciekawości i przygód i znaleźć sposoby, aby dopasować więcej podróży do ich stylu życia. Wszystkie posty są wypełnione poradami, które pomogą wam w zaplanowaniu własnych wycieczek i podróży
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.500 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com