Discovering our world - Odkrywanie naszego świata, blog podróżniczy

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #15191 przez Agnieszka L.
Witam, jestem autorką bloga Discovering our World ( www.discovering-our-world.com ). Pasjonuję się podróżami, kulturą, sztuką i językami. Blog zrodził się z pasji pisania i podróżowania. Mogę obiecać, że moje artykuły będą zarówno uczciwe, jak i praktyczne i pokażą prawdziwą stronę podróżowania. Nie mam zwyczaju “osładzac” rzeczy. Z wykształcenia jestem dziennikarzem i pracowałam jako reporter oraz redaktor czasopism w Polsce, Francji i Chicago, IL, zanim przyłączyłam się do świata blogowania na temat podróży. Staram się zainspirować ludzi do zaspokojenia ciekawości przygód i znaleźć sposoby, aby dopasować więcej podróży do ich stylu życia. Większość ludzi nie jest urodzonymi podróżnikami. To jest coś, co przychodzi tylko z doświadczeniem. Na początku popełniamy wiele błędów, ale pewnego dnia zaczynamy się płynnie poruszać po lotniskach, integrować się z nowymi kulturami oraz coraz pewniej wyruszać na następną wyprawę. Chcę pomóc przyśpieszyć ten proces a także pomóc wam uniknąć moich błędów których też popełniłam kilka na początku. Dlatego właśnie zaczełam pisać ten blog porad,
które obejmują wiele dziedzin związanych z turystyką. Wszystkie posty są wypełnione poradami, które pomogą wam w zaplanowaniu własnych wycieczek i podróży. Zapraszam do lektury.
Ostatnia4 lata 9 miesiąc temu edycja: Agnieszka L. od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.488 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com