Blog o podróżowaniu i nie tylko

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu - 3 lata 5 miesiąc temu #15353 przez lasopaf
ciekawy blog :)
najlepsze zniżki tu
Ostatnia3 lata 5 miesiąc temu edycja: lasopaf od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #15217 przez Agnieszka L.
Witam,Nazywam się Agnieszka Liddle. Pochodzę z Polski, obecnie mieszkam w Costa Mesa, w Kalifornii, gdzie prowadzę własne Biuro Podróży World of Adventures. www.world-of-adventures.com . Oraz jestem autorką bloga Discovering our World ( www.discovering-our-world.com ). Pasjonuję się podróżami, kulturą, sztuką i językami. Blog zrodził się z pasji pisania i podróżowania. Mogę obiecać, że moje artykuły będą zarówno uczciwe, jak i praktyczne i pokażą prawdziwą stronę podróżowania. Nie mam zwyczaju “osładzac” rzeczy. Z wykształcenia jestem dziennikarzem i zanim przyłączyłam się do świata blogowania na temat podróży, pracowałam jako reporter oraz redaktor czasopism w Polsce, Francji i Chicago. Staram się zainspirować ludzi do zaspokojenia ciekawości przygód i znaleźć sposoby, aby dopasować więcej podróży do ich stylu życia. Wszystkie posty są wypełnione poradami, które pomogą wam w zaplanowaniu własnych wycieczek i podróży. Wszystkie posty są pisane po angielsku i po polsku. Zapraszam wszystkich do lektury, komentarze mile widziane.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.511 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com