Blog "Miejsca Świata" Krzysztofa Bażanta

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6800 przez Albin
Blog Miejsca Świata Krzysztofa Bażanta

O stronie i blogu

Pomysł powstania strony pojawił się podczas mojej podróży po Ameryce Południowej w latach 2006/2007. Chciałem stworzyć stronę, która byłaby zbiorem najbardziej przydatnych stron internetowych dotyczących podróżowania, transportu i planowania wypraw. Tak w roku 2009 powstała anglojęzyczna strona www.fromtoinfo.com , czyli od>do>informacja, nazwa nawiązująca do oryginalnego pomysłu, czyli stworzenia katalogu stron internetowych będącym źródłem informacji o tym, jak zaplanować podróż z jednego miejsca na świecie do drugiego, od znalezienia połączenia do najbliższego miasta do lotów transkontynentalnych.

Strona miejscaswiata.pl składa się z trzech części: blog podróżniczy, kraje i kontynenty i katalog stron.

W blogu opisuję swoje własne doświadczenia podróżnicze i spostrzeżenia z odwiedzonych miejsc. Galerie zdjęć są częścią bloga.

Część „kraje i kontynenty” zawiera odnośniki do stron internetowych zawierających informacje o państwach, miastach i regionach.

Katalog stron to podzielony na różne kategorie zbiór stron internetowych o podróżach, transporcie i planowaniu wyjazdów.

www.miejscaswiata.pl/

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.500 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com