Czyste Góry, Czyste Szlaki

Piknik Eko w Ojcowskim Parku Narodowym 2014

Więcej
10 lata 14 godzin temu #10608 przez Albin
Jesteśmy na łączce obok Restauracji pod Nietoperzem dokładnie jak pokazane jest na zdjęciach i na mapie na stronie akcji www.klubpodroznikow.com/akcje-eko/131-sp...i-park-narodowy-2014
jesteśmy od jutra od godz. ok 14.00 do niedzieli do ok 16.00

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 14 godzin temu #10607 przez kapsel
Chciałem się dowiedzieć o której zaczynamy w niedziele i w jakim miejscu jest zbiórka.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 14 godzin temu #10606 przez kapsel
Chciałem się dowiedzieć o której zaczynamy w niedziele i w jakim miejscu jest zbiórka.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 dzień temu #10599 przez TaPtica
Melduję posłusznie, że przyjadę z Młodym w sobotę późnym popołudniem/wieczorem. Będziem mieć namiot.

Mając w pamięci zeszłoroczny stan śmieciowy wzdłuż Prądnika zajmiemy się głównie śmieciami wzdłuż tegoż potoku w obrębie Parku.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 dni temu #10584 przez zkarola
W stronę Krakowa, przepraszam za nieścisłość w poprzednim poście;) Kolega icelander również zaoferował miejsca u siebie, dzięki

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 dni temu #10580 przez kapsel
Ja się wybieram w niedziele i mam wolne miejsca, tylko w którym kierunki?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.581 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com